Delar och Tillbehör för Nätverksutrustning

Delar och Tillbehör för Nätverksutrustning
Handla enligt

Artiklar 11-20 av 40

Sätt fallande sortering
  1. Mikrotik S-RJ01 nätverksswitchmoduler Gigabit Ethernet

    Mikrotik S-RJ01, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 0,1 km, 1,25 Gbit/s, 0 - 85 ° C, RoHS
    Login for pricing
  2. TP-Link Omada POE10R nätverksdelare Svart Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd

    TP-Link Omada POE10R, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, Svart, Energiljus, FCC, CE, 5, 9, 12 V, 0 - 40 ° C
    Login for pricing
  3. Deltaco CAST-ETHERNET PoE-adapters

    Deltaco CAST-ETHERNET, 10,100 Mbit/s, 10/100, Svart
    Login for pricing
  4. Ubiquiti POE-24-AF5X PoE-adapters Gigabit Ethernet 24 V

    Ubiquiti POE-24-AF5X, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Svart, 24 V, 90 - 260 V, 47 - 63 hz
    Login for pricing
  5. Ubiquiti POE-24-12W PoE-adapters 24 V

    Ubiquiti POE-24-12W, Svart, 24 V, 100 - 240 V, 50/60 hz, 0.2 - 0.3 A, 0,5 A
    Login for pricing
  6. Ubiquiti POE-24-7W-G-WH PoE-adapters Gigabit Ethernet 24 V

    Ubiquiti POE-24-7W-G-WH, Gigabit Ethernet, 1000 Mbit/s, Vit, 24 V, 100 - 240 V, 50/60 hz
    Login for pricing
  7. Ubiquiti INS-3AF-O-G PoE-adapters Gigabit Ethernet 48 V

    Ubiquiti INS-3AF-O-G, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.3af, Vit, 48 V, 48 V
    Login for pricing
  8. Ubiquiti ConcreteSkin Skyddslock till WLAN-accesspunkt

    Ubiquiti ConcreteSkin, Skyddslock till WLAN-accesspunkt, UniFi nanoHD AP, Grå
    Login for pricing
  9. Mikrotik S+85DLC03D transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

    Mikrotik S+85DLC03D, Fiberoptik, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
    Login for pricing
  10. Ubiquiti POE-50-60W PoE-adapters Gigabit Ethernet 50 V

    Ubiquiti POE-50-60W, Gigabit Ethernet, 1000 Mbit/s, IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010, Svart, 50 V, 100 - 240 V
    Login for pricing

Artiklar 11-20 av 40

Sätt fallande sortering