Installationsutrustning

Installationsutrustning
Handla enligt

Artiklar 1-10 av 54

Sätt fallande sortering
Sida
  1. Grandstream Networks POE-INJ Gigabit Ethernet 48 V

    Grandstream Networks POE-INJ, Gigabit Ethernet, Svart, 48 V, Storbritannien
    Login for pricing
  2. Ubiquiti Networks UACC-OM-MM-1G-D-2 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 1250 Mbit/s SFP

    Ubiquiti Networks UACC-OM-MM-1G-D-2, Fiberoptik, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm
    Login for pricing
  3. Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 1250 Mbit/s SFP

    Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2, Fiberoptik, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 3000 m, 1310 nm
    Login for pricing
  4. Ubiquiti POE-54V-80W PoE-adapters Gigabit Ethernet

    Ubiquiti POE-54V-80W, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, CE, FCC, IC, UL, 54 V, 0 - 40 ° C, 35 - 95%
    Login for pricing
  5. Mikrotik S-RJ01 nätverksswitchmoduler Gigabit Ethernet

    Mikrotik S-RJ01, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 0,1 km, 1,25 Gbit/s, 0 - 85 ° C, RoHS
    Login for pricing
  6. Mikrotik S+RJ10 transceiver-moduler för nätverk 10000 Mbit/s SFP+

    Mikrotik S+RJ10, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 200 m, Metallisk, 1 styck
    Login for pricing
  7. Digitus DN-95001 PoE-adapters Snabb Ethernet

    Digitus DN-95001, Snabb Ethernet, Vit, Kina, 75 mm, 265 mm, 98,333 g
    Login for pricing
  8. Ubiquiti POE-24-24W-G-WH PoE-adapters Gigabit Ethernet 24 V

    Ubiquiti POE-24-24W-G-WH, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Vit, IC, UL, 24 V, 100 - 240 V
    Login for pricing
  9. Mikrotik RBGPOE PoE-adapters Gigabit Ethernet 48 V

    Mikrotik RBGPOE, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 48 V, 2 A, 1 styck
    Login for pricing
  10. Deltaco POE-109 PoE-adapters Gigabit Ethernet 48 V

    Poe Gigabit Injektor För Poe/Poe+, 10/100/1000Mbps, 48W, Svart
    Login for pricing

Artiklar 1-10 av 54

Sätt fallande sortering
Sida