Installationsutrustning

Installationsutrustning
Handla enligt

Artiklar 21-30 av 54

Sätt fallande sortering
  1. Aruba 1G SFP LC LX transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 1000 Mbit/s

    Aruba 1G SFP LC LX, Fiberoptik, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m
    Login for pricing
  2. Digitus DN-91624S-EA-B patchpaneler 1U

    Digitus DN-91624S-EA-B, RJ-45, Cat6a, Svart, Stål, Stativmontering, 1U
    Login for pricing
  3. Digitus DN-93905 nätverksdelare Metallisk

    Digitus DN-93905, IEEE 802.3, Metallisk, Kina, -10 - 50 ° C
    Login for pricing
  4. Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 1250 Mbit/s SFP

    Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2, Fiberoptik, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 3000 m, 1310 nm
    Login for pricing
  5. Mikrotik S-RJ01 nätverksswitchmoduler Gigabit Ethernet

    Mikrotik S-RJ01, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 0,1 km, 1,25 Gbit/s, 0 - 85 ° C, RoHS
    Login for pricing
  6. Deltaco POE-109 PoE-adapters Gigabit Ethernet 48 V

    Poe Gigabit Injektor För Poe/Poe+, 10/100/1000Mbps, 48W, Svart
    Login for pricing
  7. Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE-adapters 24 V

    Ubiquiti POE-24-12W-WH, Vit, 24 V, 12 W, 0 - 40 ° C, 35 - 95%, -30 - 40 ° C
    Login for pricing
  8. Deltaco PAN-113 patchpaneler 1U

    Deltaco PAN-113, Svart, Metall, Stativmontering, 1U, 482,6 mm, 101,8 mm
    Login for pricing
  9. ALLNET 99300 nätverksdelare Svart

    ALLNET 99300, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, Svart, 0 - 50 ° C, -40 - 70 ° C, 10 - 90%, 5 - 90%
    Login for pricing
  10. DeLOCK 43277 patchpaneler 1U

    DeLOCK 43277, Svart, Stativmontering, 1U, 482 mm, 92 mm, 44 mm
    Login for pricing

Artiklar 21-30 av 54

Sätt fallande sortering